צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

אודות ליז מרטינז – מעצבת שמלות כלה

 
ליז מרטינז היא מעצבת אופנה צרפתייה-ישראלית מוכרת בארץ ובעולם, שמביאה אל הכלה המקומית את השיק האירופאי. היא מעודכנת בכל הטרנדים החמים ביותר בעולם האופנה, ולא פחות חשוב מכך, יש לה ניסיון עשיר ביותר בהתאמת שמלות כלה מושלמות לנשים בכל מבנה גוף. היא יודעת להבליט את כל מעלותיה של גזרתה של הכלה, אך לא פחות חשוב, יש ביכולתה להסתיר את כל מה שהכלה תבחר להסתיר. ליז מזמינה אתכן לסטודיו האינטימי והנעים שלה, שבו תוכלו להתרשם מהקולקציות המיוחדות של שמלות הכלה שלה, שעוצבו בהשראת הקווים המובילים מבירות האופנה העולמיות, ובהן ברצלונה, מילאנו ולונדון.

ליז עושה שימוש בבדים מובחרים מסוגים שונים ובטקסטורות שונות, עם שלל דוגמאות עדינות או בבדים חלקים ואלגנטיים. הקולקציה כוללת שלל שמלות בעיצובים שונים, בהן שמלות עם שובל המשתרך מאחור בעת ההליכה לעבר החופה, שמלות בדגמים צמודים, מחשוף קצר או עמוק, מלפנים או מאחור. בכל מקרה, השמלה מותאמת באופן ספציפי לכלה, מתוך מטרה לתת לה הרגשה נוחה הן ברמה הפיזית והן ברמת התחושה. השמלה צריכה להתאים לאופי ולא רק לגוף, וכך ניתן ליצור מראה הרמוני ומושלם ולא "תחפושת כלה". מעבר לזאת, בעיצוב השמלה נלקחים בחשבון אופי האירוע, המיקום שלו והמועד שלו. כך למשל, שמלת כלה עבור חתונת חורף צריכה לספק לכלה הגנה מהקור.

מלאכת עיצוב שמלת הכלה הינה מורכבת ביותר, ומצריכה מקצועיות גבוהה ומיומנות רבה. השמלה המוגמרת היא תוצאה של דיאלוג ומסע משותף של המעצבת והכלה. בשיחת ההיכרות ליז מרטינז לומדת את אישיותה של האישה שיושבת מולה, כולל סגנון הלבוש שלה, בין אם הוא נועז או שמרני. צבע השמלה הוא תמיד בהיר וסולידי, ונע על גווני הלבן, קרם ושמנת, אך אין קיבוע על שום צבע, והעיצוב יכול להפתיע גם בצבעים.

>>לצפייה בקולקציות שמלות הכלה - לחצי כאן<<

יחס אישי לאורך כל הדרך

המטרה החשובה ביותר של הפגישות הראשוניות בין ליז לבין הכלה היא יצירת כימיה ותקשורת טובה. ההיכרות הזו היא שמטווה את הדרך אל עיצוב השמלה. באופן כללי, תהליך עיצוב השמלה מתבסס על דו-שיח פורה ופתוח, כאשר זכות המילה האחרונה תמיד נתונה בידי הכלה. כל כלה זוכה ליחס אישי וצמוד מליז ומהצוות שלה עד ליום הגדול, שבו השמלה נמסרת לכלה.

מילה מהמעצבת: התמורה הגדולה ביותר שלי בעד עבודתי היא המחמאות הרבות שקוצרות כלותיי על השמלות שאני מעצבת עבורן.

לתיאום פגישת היכרות חייגי אליי: 053-4363053.
 
שמלת כלה של ליז מרטינז – קולקציית Istanbul